İpek Mat A++ Dış Cephe Kaplama Boya

MALER DYE İPEK MAT A++ DIŞ CEPHE KAPLAMA BOYASI

Stren akrilik kopoltmer emülsiyon esaslı, 1 mm-4 mm kadar esneyebilen kendinden desenli  ipek mat görünümlü dış cephe kaplamasıdır.

Esnek yapısı sayesinde beton ve sıvalarda büzülme ve esnemeden dolayı oluşabilecek çatlakları önlerken, su geçirmez yapısı sayesinde suyu da izole eder. Uygulandığı yüzeye üstün aderans gücü le çok iyi tutunurken yüzeyin hava almasına da olanak verir. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklı, yüksek kapatma özelliğine sahip, yıkanabilir, çevreye ve sağlığa zararı olmayan ve zamanla renk değişimine uğramayan textüre desenli dış cephe kaplamasıdır.

Binaların dış kısımlarında; her türlü alt zemin hazırlığı yapılmış, astarlanmış; brüt beton, düz veya pürüzlü her cins sıvalı, mineral esaslı yüzeylerde kullanılır. Ayrıca kirlenmiş, rengini kaybetmiş emülsüyon esaslı eski boyalı yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçlı kullanılabilir. İnceltme Oranı, Kullanıma hazırdır. Sarfiyat, İstenilen desene göre 800-1000 gr/ m2 .

% 100 SAF AKRİLİK EMÜLİSYON ESASLI SU BAZLI İPEK MAT GÖRÜNÜMLÜ KENDİNDEN DESENLİ 1 MM. 4. MM KADAR ESNEYE- BİLEN ELASTOMER DIŞ CEPHE BOYASIDIR. BİNALARIN DIŞ CEPHEL- ERİ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ZORLU ATMOSFER ŞARTLARINA DAYANIKLI, YÜKSEK ÖRTÜCÜLÜK VE YÜKSEK BUHAR GEÇİRGENLİĞİ ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. UV. DAYANIMI SAYESİNDE RENKLERİ SOLMAZ. ESNEK YAPISI SAYESİNDE ÇATLAMA KABARMA VE DÖKÜLME YAPMAZ.

SARFİYAT : 0.800-1.300 g/m³ (DESEN ALMAK İÇİN EN AZ VE EN FAZLA SARFİYATLARDIR) | BOY : 25 Kg.

Bu Ürünü Paylaş

< < <