A++ Silikonlu Süper Dış Cephe Boyası

MALER DYE A++ SİLİKONLU SÜPER DIŞ CEPHE BOYASI

Stren-akrilik esaslı, silikon modifiyeli dış cephe boyası.

Stren-akrilik bağlayıcı silikon ile modifiye edilerek yüsek oranda su itici ve su buharı geçirgen hale getirilir. Buhar geçirgenliği kabiliyeti ile duvardaki nemin dışarıya atılmasını sağlayarak dış cephe boyalarının en büyük sorunu olan kabarma ve dökülmeleri önlemiş olur. Yüksek örtücülüğü, uygulanan renklerin solmaması ve çevre dostu olması önemli özelliklerindendir. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır.Yüksek alkali direncine sahip olduğundan yeni ve eski yüzeylere uygun astarı ile mükemmel bir yapışma gösterir.Yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar Kullanırken sıçramaz ve damlamaz.

Sıva, beton, brüt beton ve benzeri dış cephe yüzeyleri ile eski akrilik ve silikat esaslı boya ve kaplamaların yeniden boyanmasında kullanılır İnceltme Oranı, % 15-20 İnceltillmelidir. Kaplama Gücü Yüzeye bağlı olarak tek katta 10-12 m2/lt.

STİREN AKRİLİK EMÜLİSYON ESASLI SU BAZLI SİLİKON MODİFİYELİ MAT GÖRÜNÜMLÜ DEKORATİF DIŞ CEPHE BOYASIDIR. BİNALARIN DIŞ CEPHELERİ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ZORLU ATMOSFER ŞARTLARINA DAYANIKLI, YÜKSEK ÖRTÜCÜLÜK VE YÜKSEK BUHAR GEÇİRGEN- LİĞİ ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. U.V. DAYANIMI SAYESİNDE RENKLERİ SOLMAZ. ESNEK YAPISI SAYESİNDE ÇATLAMA KABARMA VE DÖKÜLME YAPMAZ.

YOĞUNLUK : 1,45-1,50  g/m³ | SARFİYAT : 8-10 m²/Kg.  | BOY : 20 Kg. 10 Kg. 3,5 Kg.

Bu Ürünü Paylaş

< < <