A++ Saf İpek Mat Solmaz Boya

MALER DYE A++ SAF İPEK MAT SOLMAZ DIŞ CEPHE BOYASI

Su bazlı, Stren akrilik emulsiyon esaslı, silikon katkılı, yüksek silinme direncine sahip, ipeksi mat dokuda, dekoratif, antibakteriyel son kat iç cephe boyasıdır.

Her türlü yüzeye mükemmel bir yapışma gösterir. Esnek yapısı sayesinde çatlama, dökülme yapmaz. Mükemmel beyazlığa ve örtücülüğe sahiptir. Su iticiliği, sürtünme ve yıkanma dayanımı yüksektir. Kendisine özel ipeksi mat dokusu sayesinde gerçek silinme özelliğine sahip, küf ve mantar oluşumunu engelleyen kokusuz ve su ile inceltildiği için de çevre dostu bir boyadır. Uygulaması kolaydır ve renk değişimine uğramadan uzun yıllar kullanılabilir. İnceltme Oranı, % 10-15 oranında  inceltilmelidir. Kaplama Gücü, Yüzeye bağlı olarak tek katta 13-15 m2/lt.

 

% 100 SAF AKRİLİK EMÜLİSYON ESASLI SU BAZLI İPEK MAT GÖRÜNÜMLÜ KENDİNDEN DESENLİ 1 MM. 4. MM KADAR ESNEYE- BİLEN ELASTOMER DIŞ CEPHE BOYASIDIR. BİNALARIN DIŞ CEPHEL- ERİ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ZORLU ATMOSFER ŞARTLARINA DAYANIKLI, YÜKSEK ÖRTÜCÜLÜK VE YÜKSEK BUHAR GEÇİRGENLİĞİ ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. UV. DAYANIMI SAYESİNDE RENKLERİ SOLMAZ. ESNEK YAPISI SAYESİNDE ÇATLAMA KABARMA VE DÖKÜLME YAPMAZ.

YOĞUNLUK : 1,15-1,25 g/m³ | SARFİYAT : 8-10 m²/Kg.  | BOY : 20 Kg. 10 Kg. 3.5 Kg

Bu Ürünü Paylaş

< < <