A++ Akrilik Süper Dış Cephe Boyası

MALER DYE A++ AKRİLİK SÜPER DIŞ CEPHE BOYASI

Stren-akrilik esaslı dış cephe boyası.

Özel formülü ile elde edilen yüksek buhar geçirgenliği kabiliyeti ile duvardaki nemin dışarıya atılmasını sağlayarak dış cephe boyalarının en büyük sorunu olan kabarma ve dökülmeleri önlemiş olur. Güçlü örtücülüğü, uygulanan renklerin solmaması ve çevre dostu olması önemli özelliklerindendir. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır.Yüksek alkali direncine sahip olduğundan yeni ve eski yüzeylere uygun astarı ile mükemmel bir yapışma gösterir.Yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar Kullanırken sıçramaz ve damlamaz.

Sıva, beton, brüt beton ve benzeri dış cephe yüzeyleri ile eski akrilik ve silikat esaslı boya ve kaplamaların yeniden boyanmasında kullanılır. İmceltme Oranı, 15-20 İnceltilmelidir. Kaplama gücü, Yüzeye bağlı olarak tek katta 10-12 m2/lt.

STİREN AKRİLİK EMÜLİSYON ESASLI SU BAZLI MAT GÖRÜNÜMLÜ DEKORATİF DIŞ CEPHE BOYASIDIR. BİNALARIN DIŞ CEPHELERİ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ZORLU ATMOSFER ŞARTLARINA DAYANIKLI, YÜKSEK ÖRTÜCÜLÜK VE YÜKSEK BUHAR GEÇİRGENLİĞİ ÖZELLİĞİNESAHİP- TİR. U.V. DAYANIMI SAYESİNDE RENKLERİ SOLMAZ. ESNEK YAPISI SAYESİNDE ÇATLAMA KABARMA VE DÖKÜLME YAPMAZ.

YOĞUNLUK : 1,45-1,50 g/m³ | SARFİYAT : 8-10 m²/L.  | BOY : 20 KG.

 
 

 

 

Bu Ürünü Paylaş

< < <