Tenis Kort Boyası

MALER DYE TENİS KORT BOYASI

Klor kauçuk mod fiyeli, alkiPd reçine esaslı hava kurumalı, yüzeye çok  iyi  nüfuz eden, aşınmaya dayanıklı çabuk kuruyan bir boyadır.

Otopark, tenis kortu gibi yerlerde işaretleme ve zemin boyama amaçlı kullanılan Tenis Kortu Boyası yüksek aşınma direnci, hızlı kuruma ve dayanıklılık özelliklerine sahip bir üründür. Uygulandığı yüzeylere iyi penetre olarak yüzeye çok iyi tutunur, kolay uygulanır, yüksek mekanik direnci sayesinde zeminlerde uzun süreli  kalıcı film oluşturur.

Maler Dye Tenis Kort Boyası kaldırım, yaya geçitleri , tenis kortları, basket ve futbol sahalarındaki  çizgilerin  işaretlenmesi ve zeminlerinin boyanması  için geliştirilmiştir. İnceltme Oranı, Pistole uygulaması için : %10-%15 oranında inceltiniz. Rulo uygulaması  için: % 5 oranında  inceltiniz. Kaplama Gücü, Yüzeye bağlı olarak 5-6 m²/Kg.

ALKİD REÇİNE ESASLI HAVA KURUMALI, YÜZEYE ÇOK İYİ NÜFUZ EDEN,AŞIN- MAYA DAYANIKL ÇABUK KURUYAN BİR BOYADIR. YÜKSEK AŞINMA DİRENCİ, HIZLI KURUMA VE DAYANIKLILIK ÖZELLİKLERİNE SAHİP BİR ÜRÜNDÜR. UYGULANDIĞI YÜZEYLERE İYİ NÜFUZ EDEREK YÜZEYE ÇOK İYİ TUTUNUR, KOLAY UYGULANIR, YÜKSEK MEKANİK DİRENCİ SAYESİNDE YÜZEYLERDE UZUN SÜRELİ KALICI FİLM OLUŞTURUR.BORDÜRLER VE ÇİMENTO ESASLI BETON YÜZEYLER İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR BOYADIR.

BOY : 20 Kg.

Bu Ürünü Paylaş

< < <