Bordür Boyası

MALER DYE BORDÜR BOYASI

Klor kauçuk mod fiyeli, alkid reçine esaslı hava kurumalı, yüzeye çok  iyi  nüfuz eden,aşınmaya dayanıklı çabuk kuruyan bir boyadır.

Maler Dye Bordür Boyası yüksek aşınma direnci, hızlı kuruma ve dayanıklılık özelliklerine sahip bir üründür. Uygulandığı yüzeylere  iyi  nüfuz olarak yüzeye çok iyi  tutunur, kolay uygulanır, yüksek mekanik direnci sayesinde yüzeylerde uzun süreli  kalıcı film oluşturur.

Bordürlere ve beton yüzeye uygulanabilen  Bordür Boyası karayolu, havaalanı, kaldırım, yaya geçitleri, tenis kortları, basket ve futbol sahalarındaki çizgilerin işaretlenmes  için geliştirilmiştir.İnceltme Oranı, Pistole uygulaması için : %10-%15 oranında inceltiniz. Kaplama Gücü, Yüzeye bağlı olarak 5-6 m²/Kg.

 
 

 

 

ALKİD REÇİNE ESASLI HAVA KURUMALI, YÜZEYE ÇOK İYİ NÜFUZ EDEN,AŞIN- MAYA DAYANIKL ÇABUK KURUYAN BİR BOYADIR. YÜKSEK AŞINMA DİRENCİ, HIZLI KURUMA VE DAYANIKLILIK ÖZELLİKLERİNE SAHİP BİR ÜRÜNDÜR. UYGULANDIĞI YÜZEYLERE İYİ NÜFUZ EDEREK YÜZEYE ÇOK İYİ TUTUNUR, KOLAY UYGULANIR, YÜKSEK MEKANİK DİRENCİ SAYESİNDE YÜZEYLERDE UZUN SÜRELİ KALICI FİLM OLUŞTURUR.BORDÜRLER VE ÇİMENTO ESASLI BETON YÜZEYLER İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR BOYADIR.

BOY : 20 Kg.

Bu Ürünü Paylaş

< < <