A++ 4K Yol Çizgi Boyası

MALER DYE A++ 4K YOL ÇİZGİ BOYASI

Akrilik reçine esaslı, yüksek örtücülüğe sahip; zamanla renk değişimi yapmayan uygulandığı yüzeye iyi adere olan, aşınmaya ve sürtünmeye dayanıklı, uzun ömürlü, UV dayanımı yüksek; soğuk uygulamalı yol çizgi boyadır.

Her türlü şehir içi ve şehirler arası yol uygulamalarında, Kara yollarında ve yaya geçitlerinde; Hava alanları ve üst düzey yol ve alanlarda; asfalt ve beton yüzeylerinde özellikle trafik hüvenliğinin önen kazandığı yaya geçitlerinde çok yoğun trafik, yaya ve sürkilasyonlarında mükemmel performas ve dayanım sağlar.

Uygulama sonrası hızlı kuruması ile yaya ve trafik akışına kolaylık sağlar.

AKRİLİK REÇİNE ESASLI, YÜKSEK ÖRTÜCÜLÜĞE SAHİP, ZAMANLA RENK DEĞİŞİMİ YAPMAYAN, UYGULANDIĞI YÜZEYLERE İYİ ADERE OLAN, AŞINMAYA VE SÜRTÜNMEYE DAYANIKLI UZUN ÖMÜRLÜ, UV DAYANIMI YÜKSEK SOĞUK UYGULAMALI YOL ÇİZGİ BOYASIDIR. HER TÜRLÜ ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI KARAYOLLARINDA, YAYA GEÇİTLERİNDE, HAVAALANLARINDA V.B. ALANLARDA, ASFALT VE BETON YÜZEYLE- RDE ÖZELLİKLE TRAFİK GÜVENLİĞİNİN ÖNEM KAZANDIĞI YAYA GEÇİTLERİ, ÇOK YOĞUN TRAFİK VE YAYA SİRKÜLASYONUNDA İYİ PERFORMANS VE DAYANIM SAĞLAR. UYGULAMA SONRASI HIZLI KURUMASI İLE YAYA VE ARAÇ TRAFİK AKIŞINA OLANAK SAĞLAR.

BOY : 20 kg

Bu Ürünü Paylaş

< < <